بیا تو ملودی بزرگترین مرکز دانلود فیلم و آهنگ جدید

واندر وومن دومین فیلم پر فروش جهانی - دانلود فیلم،سریال،آهنگ جدید

سریال شهرزاد فصل 3
سریال عاشقانه دانلود سریال شهرزاد افسانه شانارا خوب-بد-جلف

مطالب محبوب

مطالب جديد

تبلیغات

واندر وومن دومین فیلم پر فروش جهانی

bia2melody

واندر وومن دومین فیلم پر فروش جهانی دنیای سینمایی دی سی لقب گرفت

با توجه فروش های اوایل هفته فیلم واندر وومن Wonder Woman خود را به عنوان دومین فیلم پر فروش جهانی دنیای سینمایی دی سی مطرح کرده است. این فیلم با وجود این که بعد از چند پروژه نه چندان جالب دی سی تولید شد، قدرت خود را به خوبی نشان داد و جدول باکس آفیس و تمام توجهات را به خود معطوف کرد و با وجود اکران فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه همچنان به فروش خود ادامه می دهد.

فیلم Wonder Woman 2017 بعد از اکران علاوه بر نظر مثبت منتقدان با توجه مخاطبان نیز مواجه شد، توجهی که به فروش خوب این فیلم ابرقهرمانی با کاراکتر زن خود کمک داشت و در طی هفته گذشته واندر وومن به عنوان پرفروش ترین فیلم دنیای سینمایی دی سی در آمریکا لقب گرفت، این فروش همچنان هم ادامه دارد و تا این جا واندر وومن دومین فیلم پر فروش جهانی دی سی نیز می باشد.

واندر وومن در چند روز سپری شده از اول هفته موفق به فروش ۱۰.۱ میلیون دلاری در آمریکا و ۶.۸ میلیون دلاری در سایر کشورها شده است، مبالغی که فروش جهانی این فیلم را به ۷۴۵.۸ میلیون دلار رسانده است. از لحاظ فروش جهانی فیلم جوخه انتحار با فروش جهانی ۷۴۵.۶ میلیون دلار و فیلم مرد پولادین با فروش ۶۶۸ میلیون دلار پایین تر از فیلم واندر وومن قرار دارند و رده اول پرفروش ترین ها نیز به فیلم بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت با فروش جهانی ۸۷۳.۳ میلیون دلاری اختصاص دارد.

در بین فروش و موفقیت فیلم واندر وومن خبرهای خوشحال کننده ای نیز برای طرفدران به گوش می رسد و آن هم حضور دوباره گل گدات در نقش اصلی دیانا پرینس و پتی جنکیز به عنوان کارگردان در دنباله این فیلم می باشد.

دانلود فیلم Wonder Woman 2017

 

آموزش دانلود

پیشنهاد سایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مشاهده آرشیو کامل سریال های سایت

فرار از زندان
ADS