بیا تو ملودی بزرگترین مرکز دانلود فیلم و آهنگ جدید

ساخت اسپین آف Jumper - دانلود فیلم،سریال،آهنگ جدید

سریال شهرزاد فصل 3
سریال عاشقانه دانلود سریال شهرزاد افسانه شانارا خوب-بد-جلف

مطالب محبوب

مطالب جديد

تبلیغات

ساخت اسپین آف Jumper

bia2melody

ساخت اسپین آف Jumper توسط YouTube Red

سر Doug Liman این روزها بسیار مشغول است که شامل سریال اسپین آفی از کتاب و فیلم Jumper نیز می‌شود. Doug Liman باعث شد سری Jumper نوشته Steven Gould به پرده سینما برود. فیلم درباره‌ی گروهی بود که می‌توانستند مسافت‌های طولانی را سریعا تلپورت کنند. فیلم با اینکه می‌‌توانست موفق عمل کند اما نویسندگی نه چندان خوب و بازی ضعیف Hayden Christensen باعث شد توسط بینندگان و منتقدان مورد قبول واقع نشود. از آن موقع طرفداران کتاب شایعاتی درباره‌ی ساخت دنباله از فیلم می‌شنیدند.

به گزارش آریافیلم، با اینکه احتمال وجود فیلم بعدی کم است اما یک سریال تلویزیونی بر اساس کتاب محتمل می‌باشد. سال قبل YouTube Red ساخت پایلوت Impulse را سفارش داده که بر اساس سومین کتاب سری می‌باشد، Liman ریاست پروژه را برعهده داشت که بیشتر برای فیلم موفق Edge of Tomorrow شناخته شده. این یکی از چندین تلاش YouTube برای ورود به دنیای سریال به جای تولید محتوا توسط کاربرانش است.

گزارش Deadline حاکی از این است که YouTube Red سریال کامل Impulse را می‌سازد و قصد دارد در ۲۰۱۸ پخش کند. Liman کارگردانی را در دست خواهد داشت. Gary Spinelli؛ Jason Horwitch و Jeffrey Lieber نیز نویسندگی را در دست دارند. تهیه کنندگان سریال UPC و Hypnotic خواهند بود که تهیه کنندگی Nightflyers که سریالی بر اساس رمانی از G.R.R Martin است را نیز در دست دارند.

Impulse درباره‌ی هنری، دختری ۱۶ ساله ( با بازی Maddie Hasson) است که به علت وجود توانایی هایش احساس می‌کند که یک بیگانه است. قبلا گزارش شده بود که فیلم بر اساس دختر شخصیت اصلی فیلم خواهد بود اما به نظر می‌رسد سازندگان راه متفاوتی برای سریال انتخاب کرده‌اند.

فیلم تاریخ پخش مشخصی ندارد ولی در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

آموزش دانلود

پیشنهاد سایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب ها

مشاهده آرشیو کامل سریال های سایت

فرار از زندان
ADS