بیا تو ملودی بزرگترین مرکز دانلود اهنگ جدید

زمان پخش سریال ارباب حلقه ها را اعلام شد | دانلود آهنگ و فیلم | بیا توملودی

اورجینال کی
1x
سریال مردگان متحرک دانلود وAgents-of-S.H.I.E.L.D Cloak-Dagger lost دانلود وست ورد Cloak-Dagger
دانلود سریال کره ای شاه ته جویونگ King Dae Jo Young 2007 دانلود سریال افسانه شانارا X-Men Dark Phoenix 2019

مطالب محبوب

مطالب جديد

زمان پخش سریال ارباب حلقه ها را اعلام شد

bia2melody

رئیس استودیوهای آمازون زمان پخش سریال ارباب حلقه ها را اعلام کرد!

Lord-of-the-Rings

به گزارش  بخش خبری بیاتوملودی ، جنیفر سالک (Jennifer Salke) رئیس استودیوهای آمازون (Amazon Studios) زمان پخش سریال ارباب حلقه ها (Lord of the Rings) را اعلام کرد. با اینکه این سریال تازه در مراحل اولیه ساخت قرار دارد اما بدون شک یکی از بزرگترین و پرخرج ترین سریال های آمازون می باشد.

طبق گزارش های اولیه این سریال بیش از ۵۰۰ میلیون دلار هزینه در بر خواهد داشت و بسیاری تخمین می زنند که این هزینه ها به یک میلیارد دلار هم خواهد رسید. چند روز پیش هم سالک تایید کرده بود که داستان این سریال در حوالی اتفاقات سری فیلم های ارباب حلقه ها روی داده و بسیاری از کاراکتر های محبوب این فرانشیز را در خود خواهد داشت .

با این حال هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه سریال ارباب حلقه ها چند فصل خواهد بود. طبق گفته های سالک این سریال هنوز حتی سازنده ای در راس کارها ندارد.

پیشنهاد ویژه
خاطره انگیزترین مردان آهنین سینمای هالیوود

در تازه ترین اخبار سریال و سینمای هالیوود ، سالک در مصاحبه ای با هالیوود ریپورتر از زمان پخش سریال ارباب حلقه ها خبر داد. سالک بیان کرد که قرارداد ساخت این سریال تنها یک ماه پیش امضا شده و هنوز زمان زیادی تا آغاز فیلمبرداری سریال ارباب حلقه ها باقی مانده است. جنیفر سالک گفت : “مدیران آمازون می خواهند این سریال بزرگ و اعتیاد آور و در راس سریال های آمازون باشد و هم اکنون در حال مصاحبه با گروه های مختلفی از نویسندگان هستند. ”

ساخت سریال ارباب حلقه ها در طول دو سال آینده آغاز می شود و احتمالا در سال ۲۰۲۱ اولین قسمت آن روی آنتن خواهد رفت “. البته او بیان کرد که ” افرادی هم در استودیو وجود دارند که دوست دارند این سریال در سال ۲۰۲۰ منتشر شود.”

دانلودمجموعه فیلم های The Lord of the Rings | ارباب حلقه ها

دانلود مجموعه فیلم های The Hobbit


آموزش دانلود

پیشنهاد سایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مشاهده آرشیو کامل سریال های سایت