بیا تو ملودی بزرگترین مرکز دانلود فیلم و آهنگ جدید

زمان فیلمبرداری فیلم بی مصرف ها ۴ The Expendables مشخص شد !! | دانلود فیلم ، سریال و آهنگ | بیا توملودی

دانلود فیلم ایرانی دم سرخ ها دانلود سریال افسانه شانارا

مطالب محبوب

مطالب جديد

زمان فیلمبرداری فیلم بی مصرف ها ۴ The Expendables مشخص شد !!

bia2melody

زمان فیلمبرداری مشخص شد !!

به گزارش بخش خبری بیاتوملودی ، فیلمبرداری فیلم بی مصرف ها ۴ (The Expendables 4) کمتر از یک سال دیگر آغاز می شود.

وقتی که ساخت اولین فیلم بی مصرف ها به نویسندگی و کارگردانی سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) آغاز شد ، این فیلمی در مورد ماجراجویی های سربازان فوق حرفه ای بود اما کمی بعد با به خدمت گرفتن دولف لاندگرن (Dolph Lundgren) و جت لی (Jet Li) به شکل فیلم های اکشن دهه ۸۰ میلادی در آمد.

The-Expendables5

با اینکه منتقدان نظرات خوب و مثبتی در مورد فیلم بی مصرف ها نداشتند اما علاقه نوستالژیک بینندگان به ژانر اکشن این فیلم ، باعث شد آمار باکس آفیس خوبی نصیب آن شود. بی مصرف ها ۲ نیز دو بازیگر نوستالژیک دیگر یعنی جین کلاود ون دام (Jean-Claude Van Damme) و چاک نوریس (Chuck Norris) را به این فرانشیز اضافه کرد.

اما فیلم بی مصرف ها ۳ کمی ناامید کننده بود ، با اینکه تهیه کنندگان با ارائه طرحی تلاش کردند که دایره بینندگان را وسیع تر کنند اما تاثیری نداشت و این فیلم بدترین آمار فروش را در این سری فیلم ها به نام خود ثبت کرد. استالونه سال قبل اعلام کرد که دیگر دنباله ای برای سری فیلم های بی مصرف ها نخواهد ساخت اما حال به نظر می رسد که تغییر عقیده داده است.

فیلم بی مصرف ها دارای تیم بازیگران بزرگ و نوستالژیکی است به همین دلیل برنامه ریزی و هماهنگ کردن آنها کاری دشوار می باشد. استالونه خود هم اکنون مشغول پروژه رمبو ۵ (Rambo V) و جیسون استاتهام (Jason Statham) نیز درگیر اسپین آف فیلم سریع و خشن (Fast & Furious) می باشد. حال در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، پایگاه خبری امگا آندرگراند (Omega Underground) خبر داد که فیلمبرداری فیلم بی مصرف ها ۴ در ماه آوریل ۲۰۱۹ مصادف با فروردین ماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد.

دانلود فیلم The Expendables 3 2014


آموزش دانلود

پیشنهاد سایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مشاهده آرشیو کامل سریال های سایت