بیا تو ملودی بزرگترین مرکز دانلود فیلم و آهنگ جدید

حضور آل پاچینو در فیلم جدید تارانتینو | دانلود فیلم ، سریال و آهنگ | بیا توملودی

دانلود سریال ساخت ایران2 دانلود سریال ممنوعه
سریال عاشقانه دانلود سریال شهرزاد افسانه شانارا خوب-بد-جلف

مطالب محبوب

مطالب جديد

حضور آل پاچینو در فیلم جدید تارانتینو

bia2melody

عجیب، باورنکردنی و خارق العاده مثل حضور آل پاچینو در فیلم جدید تارانتینو

حضور آل پاچینو در فیلم جدید تارانتینو

به گزارش خبری بیا توملودی و در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود بازیگر افسانه ای آل پاچینو برای حضور در فیلم جدید کوئنتین تارانتینو، روزی روزگاری در هالیوود با تهیه کنندگان این فیلم به توافق رسیده است. به این ترتیب باید شاهد حضور این بازیگر پر آوازه که نامزدی در ۸ دوره ی اسکار به همراه بردن یک دوره ی آن را در کارنامه خود دارد، در کنار دیگر بازیگران مطرح این فیلم یعنی لئوناردو دی‌کاپریو (Leonardo DiCaprio)، (Brad Pitt)، مارگو رابی (Margot Robbie)، برت رینولدز (Burt Reynolds)، (Timothy Olyphant)، میشل مدسن (Michael Madsen) و تیم روث (Tim Roth) باشیم.

حضور آل پاچینو در فیلم جدید تارانتینو

سبک داستان گویی و روایت فیلم در روزی روزگاری در هالیوود قرار است به فیلم مشهور تارانتینو، عامه پسند (Pulp Fiction) بسیار شبیه باید و داستان در سال ۱۹۶۹ و در شهر لس آنجلس رخ می دهد. محور اصلی روایت نیز درباره ی قاتل معروف آمریکا، چارلز منسون است. بازیگر نقش چارلز منسون هنوز مشخص نیست ولی نقش های کلیدی و تاثیر گذار فیلم مشخص شده اند و در آخرین اقدام نیز قرار است آل پاچینو نقش یک مامور هالیوود را بازی کند که با دی کاپریو در ارتباط است. واکنش ها به حضور آل پاچینو در فیلم جدید تارانتینو در همین چند ساعت بسیار زیاد بوده و حالا این فیلم را به یکی از پر ستاره ترین فیلم های تاریخ تبدیل کرده است.

پیشنهاد ویژه
زمان پخش سریال ارباب حلقه ها را اعلام شد

حضور آل پاچینو در فیلم جدید تارانتینو

داکوتا فانینگ و دیمین لوییس نیز چند روز پیش برای بازی در این فیلم به توفق نهایی شدند و هر کدام برای نقش های خود انتخاب شدند.

حالا طبق خبر منتشر شده در سایت ورایتی تارانتینو تنها به دنبال یافتن فرد مناسب برای بازی در نقش چارلز منسون است و به این ترتیب با حضور آل پاچینو در فیلم جدید تارانتینو تقریبا همه ی بازیگران مورد نظر او انتخاب شده اند.

فیلم روزی روزگاری در هالیوود قرار است در تاریخ ۱۸ مراد سال آینده (August 9, 2019) به صورت سراسری اکران خود را آغاز کند.


آموزش دانلود

پیشنهاد سایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مشاهده آرشیو کامل سریال های سایت