بیا تو ملودی بزرگترین مرکز دانلود فیلم و آهنگ جدید

اولین تریلر سریال The Gifted منتشر شد - دانلود فیلم،سریال،آهنگ جدید

سریال عاشقانه دانلود سریال شهرزاد افسانه شانارا خوب-بد-جلف

مطالب محبوب

مطالب جديد

اولین تریلر سریال The Gifted منتشر شد

bia2melody

اولین تریلر سریال The Gifted محصول شبکه ی Fox به کارگردانی Bryan Singer منتشر شد

سریال The Gifted

بازار ساخت سریال های شبکه های مختلف داغ است و خیلی از شبکه ها در حال معرفی سریال های خود هستند. در این میان یکی از ژانر های پر طرفدار و مجبوب بین مردم، ژانر شخصیت های ابر قهرمانی است که بعد از مدت ها که این ژانر فقط در اختیار فیلم های سینمایی بود حالا پای این کاراکتر ها به تلویزیون و شبکه های کابلی هم باز شده. چندی پیش خبری منتشر کردیم مبنی بر ساخت سریالی ابر قهرمانی به نام The Gifted به سفارش شبکه ی Fox که سریالی در دنیای X-MEN است. روز گذشته تیزری کوتاه از این سریال منتشر شده است که می توانید آن را در پایین دانلود کنید.

به گزارش آریافیلم، یکی از نکاتی که فیلم Logan ثابت کرد این بود که فیلمی که داستانش درباره یکی دو شخصیت از X-MEN ها باشد و بر آن ها تمرکز کند به مراتب فیلم موفق تری نسبت به بقیه می شود. این فیلم با داستان کوچکتری نسبت به بقیه ی قسمت ها درباره دو شخصیت قدیمی و قدرتمند این کمیک ها شروع شد و خیلی خوب پیش رفت. حال به نظر می رسد همان موفقیت را به نوعی سازندگان سریال The Gifted تجربه می کنند.

این سریال را Matt Nix نوشته، کسی که فیلمنامه ی سریال Burn Notice را هم نوشته بود و داستان دنیای ما را دنبال می کند وقتی  که زندگی ابر انسان ها در تهدید است و مدام در ترس زندگی می کنند. همینطور کارگردانی تمام قسمت های این سریال را Bryan Singer کارگردان فیلم های مختلف X-MEN بر عهده دارد.

از بازیگران سریال می توان به Stephen Moyer و Amy Acker و Natalie Alyn Lind و … اشاره کرد.

می توانید اولین تیزر این سریال را دانلود نمایید

DownloadThe Gifted: Official

آموزش دانلود

پیشنهاد سایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید