بیا تو ملودی بزرگترین مرکز دانلود فیلم و آهنگ جدید

دانلود فیلم X-MEN: THE NEW MUTANTS

دانلود سریال ساخت ایران2 دانلود سریال ممنوعه
سریال عاشقانه دانلود سریال شهرزاد افسانه شانارا خوب-بد-جلف

مطالب محبوب

مطالب جديد

دانلود فیلم X-MEN: THE NEW MUTANTS

bia2melody

دانلود فیلم 

اولین تیزر تریلر فیلم X-MEN: THE NEW MUTANTS منتشر شد

دانلود فیلم The New Mutants

 در این تریلر مشاهده می‌کنیم که داستان فیلم در یک خانه که شباهت زیادی به تیمارستان دارد، جریان دارد که در این مکان گروهی میوتنت نوجوان که هنوز قدرت خود را کاملا به‌دست نیاورده‌اند، نگه‌داری می‌شوند. در این تریلر شاهد هیچ قدرتی از شخصیت‌های فیلم نیستیم و همه چیز به نظر طبیعی می‌رسد، اما برای قضاوت هنوز زود است و ممکن است در ادامه و اواخر فیلم، شخصیت‌های اصلی فیلم قدرت‌های خود را به‌دست بیاورند. در طول تریلر شاهد صحنه‌های ترسناکی هستیم و همچنین نظاره‌گر وحشت میوتنت‌های نوجوان از اتفاقات پیرامون خود در طول تریلر هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را دانلودکنید.

Download X-MEN: THE NEW MUTANTS Official Trailer

با این حال،‌ متاسفانه هیچ نشانه‌ای از حضور شخصیت شرور و منفی خرس شیطانی (The Demon Bear) در این فیلم وجود ندارد. با وجود این در حال حاضر اطلاعات زیادی از فیلم The New Mutants در دسترس نیست و باید منتظر انتشار تصاویر، تریلر و اطلاعات بیشتری از این فیلم دنیای کامیک مارول باشیم. کارگردانی فیلم The New Mutants بر عهده جاش بون، کارگردان فیلم The Fault in Our Stars (خطای ستارگان بخت ما، یا «بخت پریشان») بوده است. او پیش از این در یک مصاحبه گفته بود که این اثر قرار است اولین فیلم ترسناک مجموعه مردان ایکس (X-Men) باشد. بون اضافه کرد که میتونت‌ها در این فیلم هیچ هدفی برای نجات دنیا ندارند و قرار نیست تلاشی نیز برای این موضوع کنند. آن‌ها در  تنها تلاش می‌کنند تا خود را نجات دهند و به زندگی ادامه بدهند.

پیشنهاد ویژه
دانلود فیلم Superman Returns 2006 دوبله

میسی ویلیامز در نقش ولفسبین (Wolfsbane)، آنا تیلور جوی در نقش مجیک (Magik)، هنری زاگا در نقش سان‌اسپات (Sunspot)، بلو هانت در نقش میراژ (Mirage)، چارلی هیتون در نقش کنون‌بل (Cannonball) و آلیس براگا در نقش دکتر سیسیلیا ریز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The New Mutants حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اسکات نویستتر و مایکل اچ. وبر که با بون در فیلم The Fault in Our Stars همکاری داشته‌اند، کار نوشتن فیلمنامه فیلم The New Mutants را بر عهده داشته‌اند.

فیلم The New Mutants قرار است در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۱۸ (۲۴ فروردین ۱۳۹۷) به روی پرده‌های سینما برود.


آموزش دانلود

پیشنهاد سایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مشاهده آرشیو کامل سریال های سایت