بیا تو ملودی بزرگترین مرکز دانلود فیلم و آهنگ جدید

دانلود فیلم آواتار AVATAR 2

سریال عاشقانه دانلود سریال شهرزاد افسانه شانارا خوب-بد-جلف

مطالب محبوب

مطالب جديد

دانلود فیلم آواتار AVATAR 2

bia2melody

دانلود فیلم آواتار 2 – Avatar 2 2018

Avatar 2 Return to Earth by jarredspekter

دانلود فیلم آواتار AVATAR 2

فیلم «آواتار» (Avatar) یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌هایی بود که در سال ۲۰۰۹ اکران شد و توانست به فروش بسیار زیادی هم دست پیدا کند. موفقیت این فیلم آن‌قدر زیاد بود که ساخت دنباله‌ی آن برای «جیمز کامرون» (James Cameron) کارگردان قسمت اول هم به کار سختی تبدیل شد. او به این موضوع اشاره کرده بود که مراحل ساخت قسمت دوم فیلم در سال ۲۰۱۶ شروع می‌شود. البته هنوز تاریخ اکران این فیلم به شکل رسمی مشخص نشده؛ اما به نظر می‌رسد که شرکت Fox تاریخ پخش آن را لو داده است.

دانلود تریلر آواتار 2

شرکت Fox به این موضوع اشاره کرده که فیلم جدید شرکت Lightstorm Entertainment که توسط کامرون تاسیس شده در تاریخ ۳۰ آذر ماه سال ۹۷ (۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۸) اکران می‌شود. البته شایعات به این موضوع اشاره می‌کردند که فیلم «آواتار 2» (Avatar 2) برای کریسمس سال ۲۰۱۸ راهی سینما می‌شود و خود کامرون هم ابراز امیدواری کرده بود که کار تولید فیلم تا آن زمان به پایان خواهد رسید. در حالی که این تاریخ اکران هنوز به شکل رسمی اعلام نشده،

جیمز کامرون اعلام کرد که فیلم آواتار ۲ (Avatar 2) در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر نخواهد شد.

در اوایل ماه آذر، کمپانی فاکس قرن بیستم فیلم بدون عنوانی را از استودیو لایتستورم اینترتینمنت که متعلق به جیمز کامرون است، به جدول اکران خود اضافه کرد. پیش بینی می‌شد فیلم Avatar 2، نخستین فیلم از دنباله‌های مجموعه آواتار (Avatar)، در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران شود. با این حال، به نظر نمی‌رسد این فیلم در سال ۲۰۱۸ منتشر شود. در مصاحبه با وب‌سایت تورنتو استار، جیمز کامرون گفت:

در سال ۲۰۱۸ قرار نیست این فیلم منتشر شود. ما تاکنون تاریخی برای انتشار این فیلم تایید و اعلام نکرده‌ایم. آنچه که مردم باید درک کنند این است که یک هماهنگی برای انتشار این فیلم‌ها وجود خواهد داشت.

کامرون در ادامه گفت که شما نباید تنها به فیلم Avatar 2 فکر کنید، چرا که او به طور همزمان به قسمت دوم، سوم، چهارم و پنجم فیلم Avatar فکر می‌کند. او گفت:

بنابراین، تنها ما در حال ساختن فیلم Avatar 2 نیستیم. ما در حال ساختن فیلم Avatar 2، 3، 4 و 5 هستیم. این پروژه یک پروژه حماسی و جاه طلبانه خواهد بود.  بنابراین، من می‌دانم که قصد دارم هشت سال آینده زندگی من چگونه باشد. شما فکر می‌کنید که این چارچوب زمانی برای یک پروژه معقول نیست. ما چهار و نیم سال زمان صرف ساخت یک فیلم از مجموعه Avatar کردیم و اکنون ما در حال ساخت چهار فیلم از این مجموعه هستیم.

 

آموزش دانلود

پیشنهاد سایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید