بیا تو ملودی بزرگترین مرکز دانلود فیلم و آهنگ جدید

دانلود سریال Outsiders

دانلود سریال ساخت ایران2 دانلود سریال ممنوعه
سریال عاشقانه دانلود سریال شهرزاد افسانه شانارا خوب-بد-جلف

مطالب محبوب

مطالب جديد

دانلود سریال Outsiders

bia2melody

با لینک مستقیم

تا قسمت 13 از فصل 2 اضافه شد / در حال پخش

Outsiders

لینک IMDB

ژانر : درام – اکشن

کيفيت: 480p – 720p

فرمت : MKV

حجم: میانگین هر قسمت 260 . 400 مگابایت

تاریخ انتشار : 2016

محصول : آمریکا

کانال پخش کننده : WGN آمریکا

خلاصه داستان : سریال داستان مبارزه و بر سر قدرت ماندن است. داستان قانون شکنی و سر خم فرو نیاوردن در مقابل فانون و قانون گذار. داستان زندگی دویست ساله مردان و پسرانی که در دل تپه ها و بیشه زار های رشته کوه آپالاش سکونت دارند. قبیله ای همچون یک خانواده که اعضایش با هم اُخت گرفته و در نگه داشتن عهد و پیمان وفاداریشان استوارند و هر قومی بخواهد حد و مرزی را برای فارل ها مشخص کند، باید خود را برای نبردی حماسی با آنها آماده کند…

دانلود فصل اول ( 1 ) سریال Outsiders

Outsiders S01 E01زیرنویس فارسی1
Outsiders S01 E02زیرنویس فارسی2
Outsiders S01 E03زیرنویس فارسی3
Outsiders S01 E04زیرنویس فارسی4
Outsiders S01 E05زیرنویس فارسی5
Outsiders S01 E06زیرنویس فارسی6
Outsiders S01 E07زیرنویس فارسی7
Outsiders S01 E08زیرنویس فارسی8
Outsiders S01 E09زیرنویس فارسی9
Outsiders S01 E10زیرنویس فارسی10
Outsiders S01 E11زیرنویس فارسی11
Outsiders S01 E12زیرنویس فارسی12
Outsiders S01 E13زیرنویس فارسی13

دانلود فصل دوم ( 2) سریال Outsiders

Outsiders S02 E01زیرنویس فارسی01
Outsiders S02 E02زیرنویس فارسی02
Outsiders S02 E03زیرنویس فارسی03
Outsiders S02 E04زیرنویس فارسی04
Outsiders S02 E05زیرنویس فارسی05
Outsiders S02 E06زیرنویس فارسی06
Outsiders S02 E07زیرنویس فارسی07
Outsiders S02 E08زیرنویس فارسی08
Outsiders S02 E09زیرنویس فارسی09
Outsiders S02 E10زیرنویس فارسی10
Outsiders S02 E11زیرنویس فارسی11
Outsiders S02 E12زیرنویس فارسی12
Outsiders S02 E13زیرنویس فارسی13
معرفی و نقد سریال Outsiders

ا قبیله فارل در نیفتید !


شبکه WGN America را با دو سریال Salem و Manhattan به یاد می‌آوریم . WGN به زودی سومین سریال ارجینال خودش Outsiders را در اوایل سال میلادی جدید روانه آنتن خواهد کرد . Outsiders داستان مبارزه و بر سر قدرت ماندن است . داستان قانون شکنی و سر خم فرود نیاوردن در مقابل فانون و قانون گذار . داستان زندگی دویست ساله مردان و پسرانی که در دل تپه ها و بیشه زار های رشته کوه آپالیشین سکنا گزدیده اند. قبیله ای همچون یک خانواده که اعضایش با هم اُخت گرفته و در نگاهداشت عهد و پیمان وفاداریشان استوارند و هر قومی بخواهد حد و مرزی را برای فارل ها مشخص کند ، بایستی خود را برای نبردی حماسی با آنها آماده نماید .

از True Detective تا The Americans

پیشنهاد ویژه
دانلود سریال Deadwood

دیوید مورس 63 ساله که انگار در این سال ها کار در تلوزیون را به سینما ترجیح میدهد و جدیداً نیز او را در سریال True Detective دیده ایم ، این بار نقش و کاراکتر مرکزی سریال Outsiders را بر عهده گرفته است . مورس در این سریال با نقش Big Foster سردسته و رهبر قبیله فارل حضور یافته است . مردی بی رحم و خطرناک که در رأس قدرت قرار گرفته است .
توماس ام. رایت را نیز با سریال های The Bridge و Top of the Lake میشناسیم . ام. رایت در این سریال در نقش کلانتر Wade Houghton بازی کرده است . مرد اجرای قانون ، با گذشته ای خشن و تیره و تار با فارل ها و قانون گریزی هایشان . Wade Houghton پلیس خوبیست و سعی میکند با تمام مشکلات ذهنی و بیرونی که مدام آزارش میدهد ، به وظیفه اش عمل کند و تا جای امکان با فارل ها از در صلح وارد وارد شود .
رایان‌هرست را مطمئنا با سریال محبوب Sons of Anarchy به یاد بیاوردید . هرست نقش Little Foster ، پسر رئیس قبیله را بر عهده دارد . مردی بی‌کله و عظیم و جثه که تمام عمر خود را در کوهستان سپری کرده است . Little همیشه پیرو پدرش بوده و وفاداری خودش را به آن اثبات کرده است . البته این وفاداری تا زمانی که اوضاع بر وفق مراد باشد ادامه خواهد یافت .
جو اندرسون از دیگر کاراکتر های مهم سریال میباشد که صدای او را از فصل سوم سریال هانیبال میشناسید . اندرسون نقش Asa زا بر عهده دارد . جوانی باهوش و با چهره ای جذاب که از روحیه با ثباتی برخور دار است و اعتماد به نفس بالایی دارد . Asa از اعضای سابق قبیله فارل محسوب میشود و مانند پلی بین کوهستان و دنیای بیرون عمل میکند . Asa ده سال از اعضای خانواده خود و قبیله دوری کرده و حالا با گذشت سال ها دلش هوای روزگاران پیشین را کرده و میخواهد که دوباره به خانه بازگردد .
جیلیان الکسی سابقه حضور در سریال موفق The Americans را دارد . الکسی در نقش G’Winn Farrell ، دخنری که زندگی در کوهستان او را به سرسختی سنگ بار آورده است . الکسی با Asa رابطه ای صمیمانه دارد و زن مورد اعتماد آن محسوب میشود .

Sons of Anarchy و Justified ؟ شاید !

پیشنهاد ویژه
دانلود سریال Dominion

متاسفانه سریال ، سازنده با تجربه ای را در اختیار ندارد و نمیتوان به امید آن به سریال دل بست . اما در عوض از تیم بازیگری پر تعداد خوبی بهره برده است که میتوان روی آن ها حساب باز کرد . از جزئیات داستانی سریال نیز خبر خاصی به بیرون درز نکرده است و نمیتوان حدس زد سریال روی کدام بخش تمرکز بیشتری دارد . مقایسه و شباهتی بخاطر تم و فضای روایت داستان این سریال با سریال های Sons of Anarchy و Justified صورت گرفته است که هر دو به پایان رسیده اند و شاید بتوان روی Outsiders برای پر کردن جای خالی آن ها امیدوار بود .

برگرفته از انجمن تی وی شو


آموزش دانلود

پیشنهاد سایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مشاهده آرشیو کامل سریال های سایت

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی